Twój koszyk jest pusty.

Praca Klaudii Jurkowskiej
03.04.2014

„MOJA PRZYGODA W MUZEUM”

Klaudia Jurkowska laureatką międzynarodowego konkursu plastycznego
Klaudia Jurkowska uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawie, uczestniczka warsztatów plastycznych, została nagrodzona na Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „MOJA PRZYGODA W MUZEUM” za pracę pt. „Martwa natura wg obrazu M. Ritter”, wykonaną farbami akrylowymi na płótnie.

Gminny Konkurs Plastyczny
16.06.2014

Gminnego Konkursu Plastycznego.

Rozdano nagrody
5 czerwca 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamienicy odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego.
W konkursie wzięło udział 148 uczniów, których prace oceniali: Maria Winkiewicz (pracownik GOK) - przewodnicząca komisji, Zofia Kuchnia (Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel) i Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel).

Spotkanie z poezją
16.06.2014

Spotkanie z poezją

Poezją można wszystko najlepiej wyrazić.
Wiersze nadają się do każdej sytuacji.
Nazywają rzecz po jej najbardziej zawiłym imieniu,
a jednak są zrozumiałe.
W dniu 3 czerwca 2014 r. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szczawie gościła uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Kamienica na III Gminnym Konkursie Recytatorskim pt „Spotkanie z poezją”. W tym roku poświęciliśmy te kilka godzin twórczości poetyckiej Juliana Tuwima. Celem naszego konkursu jest przede wszystkim zainteresowanie poezją, kształtowanie wrażliwości na słowo oraz doskonalenie sztuki recytacji. Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VI.

Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego
20.01.2015

Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego

Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.